244
Antwerpen
MUTER MARIE MELA (1876 - 1967) & JAHL WLADYSLAW (1886 - 1953) zeldzaam olieverfschilderij op doek (gemaroufleerd op doek) : "Jong meisje" - 64,5 x 90,3 gemonogrammeerd " MJ " en gedateerd (19)08 Volgens de traditie van de familie van de huidige eigenaar zou dit werk door hun vader rechtstreeks van de Mela Muter zijn aangekocht te Parijs in 1967. Toen werd hem gezegd dat dit werk samen met Jahl werd gerealiseerd, toen hij haar in 1908 in Parijs bezocht. Aangezien zij het beschouwde als één van haar mooiste werken, had ze het bijgehouden.||rare Mela Marie Muter & Wladyslaw Jahl "young girl's portrait" oil on canvas (on canvas) - with the monogram " M J " and dated (19)08 According to the family, their father bought it directly from Muter in Paris dd 1967
Classical and Asian Arts and Antiquities (Antwerp)
Ellermanstraat 36/38
Antwerpen
2060
Belgium
For DVC NV delivery information please telephone 0032 9 224 14 40.
En cas d’enchère Live, si votre enchère est gagnante : 3% de commission supplémentaire.