- Dutch School (6)
- French School (5)
- Italian School (4)
- Arman (2)
- Bernardus Johannes Blommers (2)
- Bram Van Velde (2)
- Corneille (2)
- Henri Le Fauconnier (2)
- Jan Baptiste Tetar van Elven (2)
- Rembrandt Van Rijn (2)
- Vincent Van Gogh (2)
- Emil Nolde (1)
- Erich Heckel (1)
- Francesco Albani (1)
- Francesco Guardi (1)
- German School (1)
- James Mcbey (1)
- Jankel Adler (1)
- Jean Cocteau (1)
- Karel Appel (1)
- Keith Haring (1)
- Kurt von Rozynski (1)
- Miguel Berrocal (1)
- Pablo Picasso (1)
- Peter Paul Rubens (1)
- Peter Roos (1)
- Philipp Peter Roos (1)
- Raffaello Sanzio (1)
- Roy Lichtenstein (1)
- Willem Van De Velde (1)
Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Tweemaal landschap met vee tweemaal olieverf op papier, diam. 9 cm. oil on paper [2]
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Vrouw met een sluier paneel, 33 x 26 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Gezicht op een vaart bij een stad paneel, 21 x 26 cm. [1]
Tekening, 19e eeuw
Tekening, 19e eeuw Studietekening. Hierbij gravure van een vogel aquarel, 10 x 15 cm. en gravure, 47 x 33 cm. [2]
Hollandse school
Hollandse school Portret van een dame met waaier paneel, 80 x 60 cm. [1]
Bart van Hove (1790-1880)
Bart van Hove (1790-1880) De doop paneel, gesign. l.o., 12 x 10 cm. [1]
Cato Kool (1860-1933)
Onduidelijk gesign. r.o.,
Onduidelijk gesign. r.o., Moeder en kind op een bevroren sloot bij ondergaande zon paneel, gesign. r.o., 17 x 25 cm. [1]
Gesigneerd J.C. Greive
Gesigneerd J.C. Greive Gezicht op Dordrecht doek, 30 x 50 cm. [1]
Guillaume Anne van der Brugghen (1811-1891) Studie van een hond olieverf op board op paneel, gesign. r.o., 28 x 34 cm. [1]
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw Rustende herders bij een beekje aquarel, 30 x 24 cm. [1] Dutch school, 17th/18th century
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Twee figuren met een slee met melkkannen in een winters landschap bij een bevroren vaart paneel, 37 x 44 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Schaatsers op een bevroren vaart paneel, 40 x 50 cm. [1]
Hollandse school, ca. 1700
Hollandse school, ca. 1700 Dorpsstraat met figuren paneel, 30 x 26 cm. [1]
Franse school, 19e eeuw
Franse school, 19e eeuw Ex-voto paneel, niet ingelijst, 26 x 35 cm. [1] French school, 19th century, oil on panel, unframed
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een vrouw, 1776 roodkrijt, 42 x 32 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een vrouw paneel, 35 x 30 cm. [1]
Jonas Suyderhoef naar Thomas de Keyser, 1638 De vier burgemeesters van Amsterdam wachtend op Maria de Medici gravure, 30 x 37 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Berend Kunst (1794-1881)
Franse school, 19e eeuw
Franse school, 19e eeuw Elegant gezelschap on een kasteeltuin doek, niet ingelijst, beschadigingen aan het doek, 55 x 73 cm. [1]
Godefridus van Hoorn (1802-1876)
Godefridus van Hoorn (1802-1876) Kaartspelers in een interieur paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 34 x 25 cm. [1]
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879) Kerkinterieur met figuren paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm. [1]
'Nieuwe Kaart van Gooilandt', ca. 1730
Toegeschreven aan Jozef Israels (1824-1911) Theedrinkende vrouw (1909) tekening, gesign. l.o., 35 x 28 cm.
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw Familie op een pad doek, 46 x 54 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Dorpsgezicht met figuren aan een vaart zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm. [1]
Hollandse school, 20e eeuw, naar Rembrandt Studie van een oude vrouw paneel, 15 x 11 cm. [1]
Johannes Bosboom (1817-1891)
China - Kiangsi, kaart door J. Blaeu. 1655-1659 engraving, handcoloured, 40 x 50 cm. China - Kiangsi, map by J. Blaeu. 1655-1659
Nicolaas de Roode (1814-1884)
Hollandse school, ca. 1820
Hollandse school, ca. 1820 Portret van Hendrik Casper Schlüsser (1781-1850) doek, resten signatuur r.b., 57 x 45 cm. [1]
Hollandse school, ca. 1800
Hollandse school, ca. 1850
Hollandse school, ca. 1850 Portret van Sara Petronella van Gogh maroufle, 68 x 57 cm. [1]
Hollandse school, begin 20e eeuw
Hollandse school, begin 20e eeuw Bosven board, 65 x 45 cm. [1]
Edward Henry Holder (1847-1922)
Edward Henry Holder (1847-1922) Figuren bij boten aan een rivier doek, beschadigd, gesign. r.o., '90, 50 x 77 cm. [1]
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879) Figuren in een kerk paneel, gesign. r.o., 33 x 23,5 cm. [1]
Louis Willem van Soest (1867-1948)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) 'Hoekje van de deel' doek, gesign. r.o., 22 x 27 cm. [1]
E. Heller (19e eeuw)
E. Heller (19e eeuw) Figuren bij een vaart. Hierbij aquarel door P. Potherat tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm. [2]
Gerard van der Laan (1844-1915)
Gerard van der Laan (1844-1915) 'Undercliff eiland Wight' doek, gesign., 1885, 70 x 95 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Twee figuren bij een huis aan een vaart bij maanlicht paneel, 24 x 37 cm.
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Familie in een interieur aquarel, 19 x 29,5 cm. [1]
Thomas Spinks (1847-1927)
Thomas Spinks (1847-1927) 'A pool on the Conway' doek, gesign., verso titel, 1888, 60 x 90 cm. [1]
Gravure, 18e eeuw
Gravure, 18e eeuw Kaart van Noord-Holland gravure, handgekleurd, 50 x 55 cm. [1]
Francesco Bartolozzi (1728-1815)
Francesco Bartolozzi (1728-1815) Absalom zijn knechten doden Amnom gravure, 24 x 32 cm. [1]
Nicolas Wicart (1748-1815)
Nicolas Wicart (1748-1815) Landschap met rustende figuren inkttekening, vouwen in het papier, gesign. l.o., 30 x 36 cm. [1]
Jan de Jong (1864-1901)
Jan de Jong (1864-1901) Man met hondenkar aquarel, gesign. l.o., '93, 42 x 22 cm. [1]
Hollandse school, 19e/ 20e eeuw
Hollandse school, 19e/ 20e eeuw Stadsgezicht met figuren op straat bij een kerk doek, 40 x 32 cm. [1]
Twee kaarten, 18e eeuw
Twee kaarten, 18e eeuw tweemaal gravure, 40 x 50 cm. [1]
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Rustende figuren bij schapen in de duinen / Vee bij een oude stal twee aquarellen, 23 x 29 cm. [1]
Baruch Lopez de Leao Laguna (1864-1943) Boer met pijp doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]
Cato Kool (1860-1933)
Cato Kool (1860-1933) Collectie schetsboeken Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw. [ds]
Engelse school, 1822
Engelse school, 1822 Portret van Bartholomeus Verbrugge en Johanna Wilhelmina van Enschot-Verbrugge tweemaal aquarel, 30 x 25 cm. [2]
Désiré Donny (1798-1861)
Désiré Donny (1798-1861) Figuren en vissersboten op het strand doek, ongesign., 24 x 30 cm. [1]