summer auction 24

Fine arts and Collectables, Antiques and Design

1773 items 1773 items
Live Now (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

summer auction 24

Live Now (4 day sale)

  • ( Lots: 3001-3482)
  • ( Lots: 1501-1916)
  • ( Lots: 1-188)
  • ( Lots: 1001-1287)
  • ( Lots: 2001-2647)
  • ( Lots: 501-758)

Viewing dates

  • 10:00 CEST - 21:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

1773 items

Lot 4

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 396 x 280 cm.

Notenhouten ovale bijzettafel met bandintarsia, 72 x 76 x 53 cm., Hierbij 3 mahoniehouten stoelen, 19e eeuw.Conditie: 1 stoel gerestaureerd.

Mahoniehouten Louis XVI kabinet, 2 paneeldeuren met gestoken guirlandes en 4 laden met bronzen beslag, Holland, circa 1800, 227 x 160 x 53 cm.

Serie van mahoniehouten Biedermeier stoelen met groen velours bekleding, 19e eeuw.Conditie: Diverse knoppen van rug gelijmd.

Lot 9

Oak cabinet

Mahoniehouten canterbury (lectuurbak) met lade op gedraaide poten, 61 x 47 x 38 cm.

Gefineerd notenhouten theetafel met 2 zijbladen en 3 laden met decoratie van stadsgezicht en figuren, 20e eeuw.

Mahoniehouten Regency-stijl dressoir met lade en 2 paneeldeuren als valse laden, op taps toelopende poten, Engeland, 92 x 153 x 56 cm.

Serie van 6 iepenhouten stoelen met vogel snijwerk in leuning en stoffen bekleding.

Lot 18

Rug, Hamadan

Tapijt, Hamadan, 393 x 264 cm.

Mahoniehouten kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, 197 x 125 x 52 cm.

Mahoniehouten Louis XVI commode met 2 laden met koperenbeslag op taps toelopende poten, Frankrijk, circa 1800, 71 x 64 x 45 cm.

Mahoniehouten Empire tafel op kolompoot uitlopend in driesprant met klauwpoten en gestoken acanthusbladeren, 19e eeuw, 74 x 112 cm.

Serie van 6 mahoniehouten Biedermeier stoelen met rood stoffen bekleding, 19e eeuw.

Lot 25

Rug, Tabriz

Tapijt, Tabriz, 330 x 250 cm.

Mahoniehouten Louis XVI breakfront kabinet met gestoken guirlandes in kuif, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland, circa 1780, 265 x 175 x 65 cm.

Mahoniehouten Victoriaanse tabouret (voetenbankje) op halve cirkel poten verbonden door regel, Engeland, circa 1880, 50 x 54 x 45 cm.

Mahoniehouten Louis XVI halvemaan tafel met 2 jaloeziedeuren op gecanneleerde poten, circa 1800, 77 x 80 x 46 cm.

Stel witgeschilderde Louis XVI-stijl stoelen met gestreepte rose bekleding met olijftakken, laat 19e eeuw.Conditie: Restaratie rugleuning.

Verguld Louis XVI-stijl bijzettafel met marmeren blad op cannelure poten verbonden door regels, 82 x 73 x 53 cm.

Polychroom houten piëdestal met reliëf van druivenranken, hoogte 127 cm.

Notenhouten Louis XV sofa met gestoken kuif en acantusbladen en rood geschoren bekleding met bloemen, Frankrijk, 100 x 125 x 60 cm.

Mahoniehouten speeltafel met groenvilten ingelegd blad op gedraaide poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 41 cm.

Whitewash Louis XVI-stijl wandtafel met marmeren blad en gestoken guirlandes op cannelure poten, 85 x 195 x 48 cm.

Mahoniehouten Georgiaanse bijzettafel, zogenaamde Till top table op 3-sprant, Engeland, 18e eeuw, hoogte 52, diameter 76 cm.

Lot 43

Rug Keshan

Tapijt, Keshan, 385 x 245 cm.

Eikenhouten Renaisssance-stijl halbank met klepzitting en gestoken panelen in de rug, 19e eeuw, 106 x 133 cm.

Notenhouten Louis XV-stijl damesbureau met schrijfklep en interieur van 4 lades op 2 orgelgebogen poten, Frankrijk, 20e eeuw, 95 x 93 x 37 cm.

Lot 46

Oak desk

Eikenhouten schrijfbureau met opstand en 7 diverse laden, op sabelpoten, 83 x 127 x 46 cm.

Lot 47

Oak sideboard

Notenhouten hangvitrine met gevensterde deur, 18e eeuw, 70 x 103 x 25 cm.

Eikenhouten dekenkist met 3 frontpanelen en ijzeren slotplaat, 18e eeuw, 64 x 137 x 55 cm.

Eikenhouten Louis XVI buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken guirlandes, 18e eeuw, 92 x 119 x 56 cm.

Serie van 6 Chippendale-stijl stoelen met schildvormige rugleuning op bolklauwpoten, 20e eeuw.

Tapijt, Bidjar, 560 x 365 cm.

Eikenhouten kabinet bekroond met timpaan, 2 paneeldeuren geflankeerd door 2 pilasters met onderin 3 laden, Holland, 19e eeuw, 260 x 165 x 57 cm.