1975 items 1975 items
No Image
(2 day sale)
room

(2 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%

1975 items

Eiken Louis XV kabinet met gestoken kuif, 2 paneeldeuren, 3 laden rustend op bol/klauwpoten, 18e eeuw, h. 230 br. 180 d. 60 cm. ...[more]

Lot met 2 gietijzeren plantentafels ...[more]

Tapijt, Meshed 375 x 265 cm. ...[more]

Eiken kabinet met drie laden in de onderkast en lade onder de rechte kap, Holland, 1e kwart 19e eeuw, H. 192, B. 120 cm, D. 56 cm ...[more]

Drie-deurs mahonie en gezwart houten vitrinekast met gestoken kuif, Willem III-periode, circa 1875, H. 290, B. 260, D. 35 cm ...[more]

Engels staand horloge in eikenhouten kast voorzien van messing wijzerplaat, adres: Thomas Mear, Dursley, circa 1800, H. 204 cm. ...[more]

Serie van 12 mahonie stoelen waarvan 2 met armleggers rustend op gecanneleerde poten en versierd met rozetten, Louis XVI-stijl ...[more]

Tapijt, Tabriz 380 x 286 cm. ...[more]

Eiken commode met 4 laden geflankeerd door gezwart houten zuiltjes, Holland, 1e kwart 19e eeuw, H. 102, B. 98, D. 46 cm ...[more]

Kapitale Engels staandhorloge met carillon van 8 bellen, koperen wijzerplaat in massief mahonie kast, h. 238 br. 63 d. 39 cm. ...[more]

Mahonie kabinet, met gestoken kuif, 2 paneeldeuren, 4 laden, afgezet met koper beslag, h. 242 cm. br. 170 cm. d. 57 cm. ...[more]