1068 items 1068 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 2001 - 2533)
  • ( Lots: 1001 - 1223)
  • ( Lots: 1 - 421)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%

1068 items

Mahonie Biedermeier toilettafel met spiegel opstand, 6 laden op gebogen poten, 19e eeuw, h. 147, br. 105, d. 45 cm. met krukje. ...[more]

Tapijt, Mahal 341 x 260 cm. ...[more]

Tapijt, Kaysery 191 x 143 cm. ...[more]

Blauw gestoffeerde design fauteuil, met etiket onderzijde Hoffmann made by Wittmann Austria, ca. 1980. (zitting sleets) ...[more]

Tapijt, Hamadan 312 x 155 cm. ...[more]

Tapijt, Hoseinabad 355 x 277 cm. ...[more]

Bronzen 12-lichts kaarsen bolkroon. ...[more]

Zwart houten kolompendule voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en kast met koperen inlegwerk, 2e helft 19e eeuw h.53 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz 405 x 305 cm. ...[more]

Eiken rijkgestoken stoel, 18e eeuw. ...[more]