1164 items 1164 items
No Image
(3 day sale)
room

(3 day sale)

  • ( Lots: 1001-1278)
  • ( Lots: 601-819)
  • ( Lots: 2001-2047)
  • ( Lots: 1-571)

Viewing dates

  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%

1164 items

Terracotta torso van man, 46 cm. ...[more]

Zwartlak houten likeurkelder versierd met Boulle techniek . voorzien van 4 karaffen en 16 diverse glazen, h. 30, br. 36, d. . 28 cm. ...[more]

Tapijt, Kelim 255 x 155 cm. ...[more]

Tapijt, Tabriz 360 x 280 cm. ...[more]

Tapijt met zijde 157 x 106 cm. ...[more]

Clubfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]

Tabouret bekleed met bruin leder ...[more]

Notenhouten Queen Ann commode met 3 laden afgezet met koperen . beslag op bolklauwpoten, Engeland 18e eeuw. h. 76 br. 75 d. 40 . cm. ...[more]

Mahonie Empire commode met 4 laden geflankeerd door pilasters . afgezet met bronzen beslag, Frankrijk 19e eeuw, h. 89 br.95 d.52 . cm. ...[more]

Stel porseleinen Kangxi-stijl dekselvazen met famille rose . bloemdecor, China 20e eeuw, h. 50 cm. (1 deksel beschadigd) ...[more]

Mahonie Empire kolompendule met bronzen vuurvergulde ornamenten . en wijzerplaat, Frankrijk ca. 1820, h. 55 cm. (+ sleutel) ...[more]

Tapijt, Tabriz 378 x 304 cm. ...[more]

Grotrian Steinweg vleugel in zwart gepolitoerde kast, ca. 1920, . h. 105, br. 150, d. 190 cm. en een pianokruk. -voorheen pianola- ...[more]